Онлайн-засідання методичної комісії “Класних керівників та вихователів”

14.04.2021р. в Професійно – технічному училищі № 8 відбулося онлайн-засідання методичної комісії “Класних керівників та вихователів” на платформі Teams.

Тема засідання “Педагогічна діяльність методичної комісії класних керівників та вихователів за 2020 -2021 н.р.”

Виступили: заступник директора з виховної роботи Іванійчук С. М., методист училища: Степікова Т.В., голова МК класних керівників та вихователів Ільїна Л.І.


Тема:”ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС ЯК ЧАСТИНА ЦІЛІСНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ”
Виступила: заступник директора з виховної роботи Іванійчук С. М.


Тема: “ПРОФІЛАКТИКА СУЇЦИДАЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ У ПІДЛІТКОВОМУ ВІЦІ”.

Виступили: практичний психолог Ільїна Л.І. та соціальний педагог Алєксєєва М.Я

30 років тому нездійснена мрія багатьох поколінь втілилася в життя: Ми стали вільною та незалежною Україною! Здавна українці боронили свої свободи та права, повсякчас стикаючись із зовнішнім опором та внутрішніми незгодами. У боротьбі народилася i загартувалася єдина нація сміливих та щирих людей, що живе у прекрасній країні! З національним святом українського народу – Днем незалежності – […]

Прапор України — це символ нашої незалежності, нашого європейського майбутнього, це символ вільної, непереможної та сповненої гідності людини

аш заклад обраний пілотним в межах Програми «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», основна мета якої – сприяти впровадженню реформи профтехосвіти в Україні.