Навчання дорослих на базі Професійно-технічного училища №8

На підставі ліцензії про надання освітніх послуг, свідоцтва про атестацію протокол №138 від 12 березня 2020 р. затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19 березня 2020р. №418,  відповідно до поданих заяв та підписаних договорів про професійно-технічне навчання за професією: «Кухар»  з 07 червня 2021 року на базі Професійно-технічного училища №8 розпочали навчання 30 слухачів курсів категорії «працівники харчоблоків закладів освіти».

Програма, за якою здійснюється навчання, розроблена відповідно до державного стандарту, охоплює всі актуальні питання сфери харчування, включає теоретичну та практичну частину, що сприяє успішному застосуванню набутих вмінь та навичок  на робочому місці.

По завершенню навчання видається документ державного зразка: свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації Кухар-ІІІ розряду.

аш заклад обраний пілотним в межах Програми «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», основна мета якої – сприяти впровадженню реформи профтехосвіти в Україні.

22 травня 2021 року у м. Чернівці відбувся «Буковинський туристичний ярмарок», метою якого була промоція туристичного потенціалу Чернівецької області та підтримки туристичної галузі краю. Заклади професійної освіти в тому ж числі і наше училище долучилися до відкриття Буковинського туристичного ярмарку 2021!!!

Онлайн-засідання методичної комісії “Класних керівників та вихователів”