Навчання дорослих на базі Професійно-технічного училища №8

На підставі ліцензії про надання освітніх послуг, свідоцтва про атестацію протокол №138 від 12 березня 2020 р. затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19 березня 2020р. №418,  відповідно до поданих заяв та підписаних договорів про професійно-технічне навчання за професією: «Кухар»  з 07 червня 2021 року на базі Професійно-технічного училища №8 розпочали навчання 30 слухачів курсів категорії «працівники харчоблоків закладів освіти».

Програма, за якою здійснюється навчання, розроблена відповідно до державного стандарту, охоплює всі актуальні питання сфери харчування, включає теоретичну та практичну частину, що сприяє успішному застосуванню набутих вмінь та навичок  на робочому місці.

По завершенню навчання видається документ державного зразка: свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації Кухар-ІІІ розряду.

Запрошуємо зацікавлені сторони висловити свої пропозиції стосовно Оцінки екологічного та соціального впливу (у тому числі Плану екологічного та соціального менеджменту) в рамках субпроєкту з модернізації інфраструктури Професійно-технічного училища № 8 Коментарі та пропозиції щодо розміщених документів прохання надсилати на електронну пошту t.shcherbynina@usif.ua

         «Чернівецький міський голова, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 17.07.2019 р. № 998 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення посади керівника державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти», повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької міської територіальної громади:          – директора Державного професійно-технічного навчального закла–ду «Чернівецький […]