Історія училища

Професійно-технічне училище №8 було засновано у 1979 році за підтримки текстильного об’єднання „Восход”. З 29 грудня 1979 року училище відкрило двері для дівчат та хлопців, які бажали отримати професії ткача, прядильниці, рівняльниці, помічників майстра, а також повну середню освіту.

Пройшли роки. Перехід українського суспільства до ринкових відносин стимулювало педагогічний колектив училища до освоєння нових конкурентоздатних професій: «Кравець», «Кухар», «Кондитер», «Офіціант», «Бармен», «Адміністратор, покоївка, черговий по поверху», «Агент з організації туризму, адміністратор».

На даний момент ПТУ №8 це сучасний навчально-виробничий комплекс, який складається з навчально – адміністративного корпусу, зі світлими, просторими кабінетами зі спецдисциплін та загальноосвітніх предметів, гуртожиток на 360 місць, добре обладнані виробничі майстерні, бар-лабораторія, спортивний зал та спортивний майданчик, актова зала, одна з найкращих бібліотек серед ПТНЗ області, їдальня. В училищі працюють 15 викладачів, 32 майстри, 7 вихователів, бухгалтерія та адміністрація.

Училище здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі повної загальної середньої освіти, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення за направленнями обласного центру зайнятості.