5-7 жовтня 2021 року у м. Львів відбувся практичний семінар: Пілотування навчальної програми з професії “Кухар”. Семінар проходив у Вищому професійному училищі №29 у місті Львів. В цьому семінарі взяли участь: заступник директора з навчально-виробничої роботи – Ірина Палагнюк, викладач спецдисциплін – Ірина Зозуляк, майстер виробничого навчання – Любов Трофімова.

30 років тому нездійснена мрія багатьох поколінь втілилася в життя: Ми стали вільною та незалежною Україною! Здавна українці боронили свої свободи та права, повсякчас стикаючись із зовнішнім опором та внутрішніми незгодами. У боротьбі народилася i загартувалася єдина нація сміливих та щирих людей, що живе у прекрасній країні! З національним святом українського народу – Днем незалежності – […]

Прапор України — це символ нашої незалежності, нашого європейського майбутнього, це символ вільної, непереможної та сповненої гідності людини

аш заклад обраний пілотним в межах Програми «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», основна мета якої – сприяти впровадженню реформи профтехосвіти в Україні.

Забезпечення населення будь-якого віку рівним і відкритим доступом до якісного навчання

22 травня 2021 року у м. Чернівці відбувся «Буковинський туристичний ярмарок», метою якого була промоція туристичного потенціалу Чернівецької області та підтримки туристичної галузі краю. Заклади професійної освіти в тому ж числі і наше училище долучилися до відкриття Буковинського туристичного ярмарку 2021!!!

Дивитись ще
Дивитись ще